Reklam
0.0 / (0 Oy)

%

Reklam

PUBG Pixel

Açıklama

PUBG Pixel google play de ve diğer oyun alanlarında da oldukça popüler bir şekilde ismin duyuran papçi oyunumuzun sizler için şimdi ise de pixel serisini hazır hale getirdik bakalım sizlerde ne kadar usta bir savaşçısınız Şimdi papçi orjinal oyunu ile mantık aslına çok yakın oyunda sizleri de yine bir adaya bakacaklar ve sizlerde burada ne kadar yerde silah ve donanma var ise onları alarak hemen harekete geçip düşmanları tek tek vurmaya çalışın. Oyunda düşmanları hem vurun hem yok ederek sizlerde bölgenizi temizleyin. Unutmadan oyunda sizlerin savaş alanı zamanla kısalacaktır bu sebepten dolayı ise de sizlerde oldukça dikkatli olarak savaşın ve daralan bölgede asla bir tane bile düşman bırakmadan hepini ok edin. Haydi başlayalım bu zorlu operasyona.

Nasıl Oynanır:

Pubg Pixel silahla savaş oyunumuzda sizlerde zorlu bir operasyonda ne kadar düşman var ise onları yok etmek ve vurup kaldırmak için hemen harekete geçmeye başlayın. Oyunda kontrolleri sizlerde şu şekilde sağlayın

Hareket: W-A-S-D

Ateş Etme: Fare

Silah Değiştirme : 1-2-3-4-5 Tuşları veya Farenin ortası ile

Zıplama: Boşluk Tuşu

Şeklinde sağlayarak sizlerde hemen düşmanların üstüne üstüne giderek onları yok etmek için gerekli saldırıyı ve ateşleri açmaya başlayın onlara asla göz açtırmadan sizlerde yok etmeye çalışın. Oyunda dikkatli savaşarak düşmanların geliş yönlerini tespit edip onları tam kafasından vurup puanları kapın. Haydi başlayalım bu savaşa.

Oyunun Orjinal Adı:

Pubg Pixel

Oyun Videosu

Yorumlar

8 + 6 = ?